Acer [5]
 Asus [3]
 California Access [6]
 Clevo [2]
 COMPAQ [7]
 CTX [2]
 Dell [10]
 Digital [3]
 EuroCom [8]
 Fujitsu [5]
 GeriCom [2]
 Hewlett-Packard [6]
 Hyundai [1]
 IBM [12]
 Inne [1]
 NEC [3]
 Olivetti [1]
 Pablo [3]
 Panasonic [3]
 Portocom [4]
 PowerNote [1]
 Samsung [1]
 Siemens-Nixdorf [4]
 Sony [3]
 Toshiba [16]
 Tulip [1]
 TwinHead [14]
 Vobis [2]
 Zenith [3]


Solarna torba na laptopa
Użytkownicy laptopów często martwią się o stan baterii w swoich laptopach. Z pewnością zainteresuje ich rozwiązanie firmy VOLTAIC SYSTEMS - Solarna torba na laptopa. Torba ta wyposażona jest w ogniwa fotoelektryczne o mocy 15 W oraz wewnętrzną baterię.
[Czytaj dalej]

Zewnętrzna karta graficzna
Przesyłanie sygnału video przez port USB jest możliwe. Jeśli posiadasz w swoim komputerze port USB 3.0, a nie masz wolnego złącza video i potrzebujesz podłączyć dodatkowy monitor na ratunek przychodzi urządzenie o nazwie Cirago UDA-3000 USB 3.0-HDMI-Adapter.
[Czytaj dalej]

GPS do laptopa
HOLUX M-215 to inteligentny odbiornik GPS, zaprojektowane w oparciu o wysoko wydajny i energooszczędny chipset MTK. Ma niewielkie rozmiary, charakteryzuje się dużą precyzją nawigacji i w zupełności wystarcza do nawigacji samochodowej, morskiej, tworzenia map, mierzenia odległości, systemów śledzenia położenia, itp.
[Czytaj dalej]

Uniwersalna stacja dokująca BELKIN F5U273
Firma Belkin wyprodukowała interesujące urządzenie dla posiadaczy laptopów. Jest to multimedialna stacja dokująca o handlowej nazwie High-Speed Docking Station, która pozwala po podłączeniu jednego kabla na dostęp do wszystkich urządzeń peryferyjnych na biurku takich jak monitor, głośniki Surround, klawiatura, mysz, sieć, skaner, drukarka, zewnętrzny dysk twardy, itp.
[Czytaj dalej]

Przenośny zestaw zasilający
Ładowanie urządzeń w dowolnym miejscu jest możliwe i do tego bardzo wygodne. Zestaw pozwoli również korzystać w terenie z laptopa, w którym bateria już dawno przestała działać. Zabierając ze sobą to małe urządzenie brak prądu już Cię nie zaskoczy.
[Czytaj dalej]

Podłączamy dysk przez USB
Bardzo przydatne w zestawie akcesoriów komputerowych, zwłaszcza dla właścicieli "beznapędowców" jest urządzenie dzięki któremu możemy podłączyć do USB napędy zgodne z standardem IDE czyli np. dysk twardy, napęd CD,DVD lub nagrywarka.
[Czytaj dalej]

Elektroniczny dysk twardy
Jeżeli wybieramy się na wakacje lub w podróż i chcemy zabrać ze sobą komputer, potrzebujemy aby nasz notebook działał długo na bateriach był cichy i bardziej odporny na wstrząsy warto przemyśleć wymiane standardowego dysku na dysk elektroniczny.
[Czytaj dalej]

USB na PCMCIA
Standard USB stał się tak popularny, że przez ten port można już podłączyć prawie wszystko, jednak właściciele starszych laptopów pozbawieni są takiego złącza. Są też tacy, którym portów USB wiecznie brakuje. Rozwiązanie problemu jest proste i tanie.
[Czytaj dalej]


 
Artykuły Linki Pomoc
Akcesoria do laptopów
Porady dla użytkowników
Testy laptopów
Używane laptopy
ThinkWiki
Notebookcheck
Forum
Aktualności
Kontakt
Copyright © notebook.co.pl All Rights Reserved