Acer [5]
 Asus [3]
 California Access [6]
 Clevo [2]
 COMPAQ [7]
 CTX [2]
 Dell [10]
 Digital [3]
 EuroCom [8]
 Fujitsu [5]
 GeriCom [2]
 Hewlett-Packard [6]
 Hyundai [1]
 IBM [12]
 Inne [1]
 NEC [3]
 Olivetti [1]
 Pablo [3]
 Panasonic [3]
 Portocom [4]
 PowerNote [1]
 Samsung [1]
 Siemens-Nixdorf [4]
 Sony [3]
 Toshiba [16]
 Tulip [1]
 TwinHead [14]
 Vobis [2]
 Zenith [3]

Przenośny zestaw zasilający


    Ładowanie urządzeń w dowolnym miejscu jest możliwe i do tego bardzo wygodne. Zestaw pozwoli również korzystać w terenie z laptopa, w którym bateria już dawno przestała działać. Zabierając ze sobą to małe urządzenie brak prądu już Cię nie zaskoczy.

    Firma PHILIPS znana z wielu nowatorskich rozwiązań wprowadziła na rynek urządzenie o nazwie Power2Go SCE7640, pozwalające ładować lub zasilać urządzenia przenośne takie jak tablety, aparaty, odtwarzacze MP3, kamery, laptopy czy telefony. Długość pracy zestawu wynosi do 60 godzin. Zakres urządzeń z jakimi zestaw może pracować jest dość szeroki. Po pierwsze jest to większość urządzeń ładowanych przez łącze USB lub napięciem 5V oraz laptopy i tablety ładowane napięciem od 16 do 19 V przy maksymalnym poborze mocy 2000mA. Z zestawie producent daje przejściówki umożliwiające podłączenie urządzenia do większości urządzeń najbardziej popularnych producentów sprzętu mobilnego, wystarczy wybrać odpowiednią końcówkę.

    Urządzenie jest bardzo dobrą propozycją dla osób dużo podróżujących i korzystających ze sprzętu gdzie jest problem z dostępem do prądu. Wygodny wskaźnik led na obudowie po dotknięciu pokazuje stan naładowania. Źródłem energii tego urządzenia jest akumulator Litowo-polimerowy. Jego pełne naładowanie trwa 3 godziny za pomocą portu USB lub zewnętrznego zasilacza. Wbudowany układ ochronny zabezpiecza przed przeładowaniem. Jest niewielki (8,1 x 12 x 2,5 cm), waży zaledwie 0,282 kg oraz ma nowoczesny design. Ze względu na swoją uniwersalność, wygodę pracy, dobre parametry jest to zestaw godny polecenia.

Więcej informacji o produkcie:
http://www.philips.pl/c/zasilanie/akumulatorowy-zestaw-zasilajacy-sce7640_12/prd/


[zobacz pozostałe]

 
Artykuły Linki Pomoc
Akcesoria do laptopów
Porady dla użytkowników
Testy laptopów
Używane laptopy
ThinkWiki
Notebookcheck
Forum
Aktualności
Kontakt
Copyright © notebook.co.pl All Rights Reserved