Acer [5]
 Asus [3]
 California Access [6]
 Clevo [2]
 COMPAQ [7]
 CTX [2]
 Dell [10]
 Digital [3]
 EuroCom [8]
 Fujitsu [5]
 GeriCom [2]
 Hewlett-Packard [6]
 Hyundai [1]
 IBM [12]
 Inne [1]
 NEC [3]
 Olivetti [1]
 Pablo [3]
 Panasonic [3]
 Portocom [4]
 PowerNote [1]
 Samsung [1]
 Siemens-Nixdorf [4]
 Sony [3]
 Toshiba [16]
 Tulip [1]
 TwinHead [14]
 Vobis [2]
 Zenith [3]

    1. lampy maxlight
    2. lampy sufitowe maxlight porównanie cen opinie o produktach recenzje i dane techniczne porównaj ceny

      maxlightlampy.eu
Solarna torba na laptopa


     Użytkownicy laptopów często martwią się o stan baterii w swoich laptopach. Z pewnością zainteresuje ich rozwiązanie firmy VOLTAIC SYSTEMS - Solarna torba na laptopa. Torba ta wyposażona jest w ogniwa fotoelektryczne o mocy 15 W oraz wewnętrzną baterię.

     Wystarczy już 8 godzin na słońcu i nasza torba - powerbank jest już całkowicie naładowana, gdy niebo jest zachmurzone lub torba nie jest wystawiona na bezpośrednie działanie słońca, okres ładowania może się wydłużyć. Według deklaracji producenta godzina w słońcu zapewni od 12 do 45 minut czasu pracy laptopa w zależności od modelu. Torba ma całkiem ciekawy i nowoczesny wygląd, waży zaledwie 2 kilogramy i powstała z materiałów pochodzących z odzysku co pewnie ucieszy wszystkich ekologów. Jest w stanie pomieścić laptopa z 17 calowym ekranem, a dzięki materiałom, z których została zrobiona jest wodoodporna.

     Wbudowany panel nie ładuje bezpośrednio laptopa a jedynie baterie, która pełni rolę powerbanku. W środku torby znajduje się płaski akumulator o pojemności 16000 mAh oraz zestaw przejściówek do różnych laptopów i gadżetów elektronicznych umożliwiający podłączenie większości urządzeń dostępnych na rynku. Regulacja napięcia wyjściowego w zakresie od 5v do 19v dodatkowo zwiększa zakres zastosowań tej torby.
    Same panele są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem, pokrywają cały jeden bok torby i nie wpływają negatywnie na ogólny jej design. Oprócz laptopów, torba może oczywiście zasilać również telefony komórkowe, tablety, aparaty fotograficzne, gps`y oraz większość innych elektronicznych gadżetów.

     Reasumując jest to bardzo dobre rozwiązanie dla ludzi podróżujących, którzy często są w miejscach gdzie nie można podłączyć laptopa do ładowania. Zadowoleni z torby będą również Ci, którzy chcą oszczędzić na energii elektrycznej minimalizując koszty używania ładowarek.


[zobacz pozostałe]

 
Artykuły Linki Pomoc
Akcesoria do laptopów
Porady dla użytkowników
Testy laptopów
Używane laptopy
ThinkWiki
Notebookcheck
Forum
Aktualności
Kontakt
Copyright © notebook.co.pl All Rights Reserved