Acer [5]
 Asus [3]
 California Access [6]
 Clevo [2]
 COMPAQ [7]
 CTX [2]
 Dell [10]
 Digital [3]
 EuroCom [8]
 Fujitsu [5]
 GeriCom [2]
 Hewlett-Packard [6]
 Hyundai [1]
 IBM [12]
 Inne [1]
 NEC [3]
 Olivetti [1]
 Pablo [3]
 Panasonic [3]
 Portocom [4]
 PowerNote [1]
 Samsung [1]
 Siemens-Nixdorf [4]
 Sony [3]
 Toshiba [16]
 Tulip [1]
 TwinHead [14]
 Vobis [2]
 Zenith [3]

Akazoo - aplikacja przyjemna w słuchaniu
akazooChyba każdy z nas lubi słuchać muzyki. Zdecydowanie nie ma w tym nic dziwnego. Dzięki niej możemy wprawić się w dobry nastrój, rozluźnić, spędzić miło czas ze swoimi znajomymi, a nawet przywołać przyjemne wspomnienia i skojarzenia związane z danym utworem. Towarzyszy nam ona wszędzie w domu, podczas porannego spaceru z psem, w autobusie, barze restauracji. Gdziekolwiek nie pójdziemy dzięki naszym smartphone`om lub innym urządzeniom mobilnym możemy być na bieżąco z ulubioną muzyką.

Akazoo - o co dokładnie chodzi?

Całkiem niedawno słuchanie muzyki było możliwe tylko dzięki zasobom kart pamięci, na których znajdowały się utwory, przenośnym odtwarzaczom muzyki lub radia. Dziś wystarczy mieć urządzenie z dostępem do Internetu by móc szybko i bezproblemowo odtwarzać utwory naszych ulubionych artystów. Tu na uwagę zasługuje serwis akazoo, który umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki i innych produktów cyfrowych takich jak tapety, grafiki i pliki video. Za jego pośrednictwem miliony posiadaczy smartphone`ów, tabletów lub komputerów posiadają nielimitowany dostęp do kilkunastu utworów muzycznych. Pliki muzyczne są dostępne bezpłatnie ale z irytującymi, wyskakującymi reklamami i z gorszą jakością dźwięku, lub za niewielką opłatą, gdzie przy tym wyborze dostęp do 20 milionowej biblioteki utworów połączony jest z funkcjonalnością.

Jak działa Akazoo?

Funkcjonowanie omawianej aplikacji opiera się na tak zwanym działaniu w chmurze, pozwalając na tworzenie swoich własnych playlist i bibliotek muzycznych. Dla bardziej wymagających użytkowników aplikacja umożliwia tworzenie własnych utworów. Serwis pozwala również na bezproblemowe połączenie z popularnymi serwisami społecznościowymi jak Facebook lub Twitter, dzięki czemu w bardzo szybki sposób możemy podzielić się ze znajomymi ulubionymi plikami muzycznymi, lub opiniami na ich temat a dzięki możliwości obserwowania trend- setterów możemy być na bieżąco z najpopularniejszymi nowościami ze świata muzyki. Bardzo przydatna jest również możliwość synchronizacji playlist do trybu offline, dzięki czemu nawet przy braku Internetu jesteśmy w stanie słuchać muzyki. Aby uaktywnić aplikację wystarczy na stronie udostępnić swój numer telefonu a następnie postępować zgodnie z instrukcjami otrzymanymi w sms-ie zwrotnym.

Więcej informacji: internetq.pl
[zobacz pozostałe]

 
Artykuły Linki Pomoc
Akcesoria do laptopów
Porady dla użytkowników
Testy laptopów
Używane laptopy
ThinkWiki
Notebookcheck
Forum
Aktualności
Kontakt
Copyright © notebook.co.pl All Rights Reserved