Acer [5]
 Asus [3]
 California Access [6]
 Clevo [2]
 COMPAQ [7]
 CTX [2]
 Dell [10]
 Digital [3]
 EuroCom [8]
 Fujitsu [5]
 GeriCom [2]
 Hewlett-Packard [6]
 Hyundai [1]
 IBM [12]
 Inne [1]
 NEC [3]
 Olivetti [1]
 Pablo [3]
 Panasonic [3]
 Portocom [4]
 PowerNote [1]
 Samsung [1]
 Siemens-Nixdorf [4]
 Sony [3]
 Toshiba [16]
 Tulip [1]
 TwinHead [14]
 Vobis [2]
 Zenith [3]

Lenovo y50-70 - idealny laptop do gier?
akazooLaptop lenovo y50-70 to potężnie wyposażona maszyna, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających i wybrednych graczy. Jeżeli poszukują Państwo porządnego komputera przenośnego, który poradzi sobie z najnowszymi tytułami gier, zapraszam do przeczytania mojej recenzji.

Dobry laptop do gier
Nowa maszyna ze stajni Lenovo poradzi sobie doskonale, nie tylko znajnowszymi tytułami gier, ale również z bardzo rozbudowanymi aplikacjami graficznymi, które mocno obciążają procesor, to najnowszy Lenovo y50-70 z pewnością zaspokoi wasze oczekiwania. Jeżeli uważacie, że porządny laptop do gier musi kosztować bardzo dużo pieniędzy, to po wypróbowaniu najnowszego Lenovo y50-70 bardzo szybko zmienicie swoje dotychczasowe zdanie.

Wydajność
Dobry komputer do gier powinien cechować się przede wszystkim bardzo dobrą wydajnością. Lenovo Y50-70 wyposażony jest w 4-rdzeniowy Intel Core i7-4720HQ, któremu towarzyszy oczywiście 8 GB pamięci RAM DDR3. Bardziej wymagający gracze mają oczywiście możliwość podwojenia tej wartości, dzięki czemu będą mogli osiągać jeszcze lepsze parametry wydajnościowe. W zestawie tym nie mogło zabraknąć również porządnej karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 960M oraz zintegrowanego GPU Intel HD Graphics 4600. Taka konfiguracja sprawiła, że Lenovo y50-70 bardzo szybko stał się jednym z najpopularniejszych komputerów przenośnych ostatnich miesięcy. Jest to doskonała propozycja przede wszystkich dla mniej zamożnych graczy, których nie stać na drogie maszyny z najwyższej półki.

Klawiatura oraz touchpad
Graczy zadowolić powinna również porządna klawiatura oraz touchpad. Bez tych podzespołów granie nawet na najmocniejszym sprzęcie jest praktycznie niemożliwe. Klawiatury w laptopach Lenovo stoją od lat na bardzo wysokim poziomie. Są to urządzenia bardzo wygodne zarówno do grania w gry zręcznościowe oraz do szybkiego pisania. Klawiatura w laptopie lenovo y50-70 posiada oczywiście specjalne podświetlenia, które nie tylko podkreślają gamingową naturę tego sprzętu, ale również umożliwiają granie w ciemnych pomieszczeniach.

Podsumowanie
Lenovo y50-70 to w chwili obecnej jedna z najciekawszych na rynku propozycji dla najbardziej wymagających graczy. Wydajne podzespoły świetnie radzą sobie nawet z najnowszymi grami komputerowymi w rozdzielczości Full HD. Oprócz opisanej powyżej wydajności Lenovo y50-70 charakteryzuje się również piękną stylistyką oraz niezłym systemem audio. Nie można zapomnieć również o porządnej baterii, która umożliwia nam bez ładowania granie w swoje ulubione gry od 4 do 5 godzin. Dużą zaletą Lenovo y50-70 jest również ekran, który charakteryzuje się wysoką jasnością, nawet na bardzo wąskich kątach. Najprościej mówiąc Lenovo Y50-70 to uniwersalny komputer multimedialny z dużym nacięciem na graczy, który jest naprawdę godny polecenia. Jeśli chcesz poznać więcej opinii na temat tego jakie parametry powinien mieć dobry komputer do gier odwiedź forum lenovo techzone.


[zobacz pozostałe]

 
Artykuły Linki Pomoc
Akcesoria do laptopów
Porady dla użytkowników
Testy laptopów
Używane laptopy
ThinkWiki
Notebookcheck
Forum
Aktualności
Kontakt
Copyright © notebook.co.pl All Rights Reserved